MENU
PROMOCJE

PREMIUJEMYKUP PORADNIK!
ZBIERAJ KODY,
ODBIERAJ NAGRODY!
POLECAMY
Jak zwiększać zyski dzięki doskonałej obsłudze kelnerskiej
 
To tylko jedna z naszych porad. Zadzwoń na infolinię i dowiedz się więcej.

Porada 194. Wprowadź różnorodne rozrywki.
Daj swoim klientom powód, by nie poszli gdzie indziej. Wprowadź muzykę karoake, komediantów, miejscowe zespoły, czytanie poezji, muzyków grających na instrumentach klawiszowych lub spotkania popularyzujące naukę. Jedynym ograniczeniem jest przestrzeń, możliwości i Twoja wyobraźnia. Nie zapomnij zareklamować planowanej rozrywki z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem, by dać klientom szansę uwzględnienia Cię w swoich planach. Najprostszym sposobem na zorganizowanie jakiejkolwiek formy rozrywki jest umieszczenie reklam w gazecie albo rozprowadzenie ulotek w budynkach miasteczek uniwersyteckich, księgarniach, sklepach muzycznych itp. Jeśli chodzi o karaoke, możesz ją znaleźć w miejscowych sklepach zycznych, albo zakupić na stronie www.acekaraoke.com, która ma zarówno domowy, jak i profesjonalny system na sprzedaż.

Porada z książki: Skuteczna promocja i reklama za kilkanaście złotych dziennie (cz. I)
Infolinia: 0801 811 030 telefon stacjonarny (koszt jak za połączenie lokalne), 048 385 89 00 Telefon komórkowy (koszt wg. stawek operatorów)


Strona główna | Nasi eksperci | Wiesław Kukuła


Nasi eksperci

Wiesław Kukuła
Wiesław Kukuła
Przygodę z gastronomią rozpoczął w roku 1987 w restauracji Wierzynek, gdzie do roku 2001 pracował na stanowisku kelner.

W tym samym roku Prezes Zarządu Elżbieta Filipiak zaproponowała mu funkcję szefa cateringu a dwa lata później został w Wierzynku managerem restauracji ds. cateringu. Piastuje również stanowisko prokurenta w Grupie Wierzynek S.A. oraz jest wiceprezesem w macierzystej spółce Wisteria Sp. z o.o.

''Zarządzanie restauracją: Obniżenie kosztów operacyjnych'' to fachowy poradnik opracowany przez znawców amerykańskiego rynku gastronomicznego. Znajdą w nim Państwo 365 porad o tym, jak zaoszczędzić bez obniżania jakości. Autorzy w prostym i atrakcyjnym stylu ukazują, jak kontrolować i redukować koszty, obiektywnie spojrzeć na własną restaurację, stworzyć miłą atmosferę i odpowiedzialny, profesjonalny personel działający na Państwa korzyść oraz uchronić się przed możliwymi zagrożeniami. ''Obniżenie kosztów operacyjnych'' to pozycja obowiązkowa zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących restauratorów. Dzięki temu poradnikowi przekonają się Państwo, że taniej może znaczyć lepiej.

Chyba każdy z restauratorów chciałby osiągnąć najwyższą jakość za jak najniższą cenę. Wydaje się to paradoksalne i bardzo ryzykowne. Należy wiedzieć, gdzie istnieje możliwość zredukowania kosztów, bowiem nie jest to sprawa dowolna. Oczywiście nauczyć się tego można metodą prób i błędów, ale czy warto, skoro w zasięgu ręki jest wspaniały poradnik?

''Zarządzanie restauracją: Obniżanie kosztów operacyjnych'' to książka napisana przez znawców najbardziej konkurencyjnego rynku gastronomicznego na świecie. Porady przedstawione przez amerykańskich autorów można bez problemu przenieść na polski grunt. 365 wskazówek dotyczy kontrolowania i redukowania kosztów, budowania idealnego, zmotywowanego personelu, pośród którego panują jasne zasady i dobre relacje, wykorzystywania nowoczesnej technologii i zachowania proekologicznej postawy. Porady te umożliwiają również uniknięcie wielu niebezpieczeństw związanych z prowadzeniem restauracji.

Książka ta jest przeznaczona dla każdego, kto chce stworzyć miłą atmosferę w swojej restauracji i jednocześnie zwiększyć zyski. Wiadomości podane są w prosty, konkretny i przystępny sposób. Zapewniam, że czas przeznaczony na lekturę nie będzie stracony.

Opiekun merytoryczny poradnika:
''Zarządzanie restauracją. Obniżanie kosztów operacyjnych.'' 
Poradniki  |  O serii  |  Eksperci  |  Porady  |  Zamówienia  |  O nas  |  Kontakt  |  Linki